WK SIDECARS LOMMEL 08 & 09 JULI 2017

DEELNEMERS WK SIDECARS Lommel 2017

 

 NR

 PILOOT

 PASSAGIER

 NATIO.

 FEDERATIE

 MOTO

 3 BROWN Stuart MILLARD Joe   GBR/GBR  ACU/ACU  WSP-ZABEL
 5 CERMAK Tomas CERMAK Ondrej  CZE/CZE  ACCR/ACCR  WSP-MEGA
 7 WILKINSON Brett CHAMBERLAIN Daniel  GBR/GBR  ACU/ACU  WSP-MEGA
 8 HERMANS Koen VANGAALEN Kenny  NED/NED  KNMV/KNMV  VMC-ZABEL
 9  GIRAUD Valentin MUCENIEKS Elvijs  FRA/LAT  FFM/FFM  WHT-
 11  VANLUCHENE Marvin KURPNIEKS Haralds  BEL/LAT  BMB/LaMSF  VMC-
 12  BURGLER Andy BETSCHART Martin  SUI/SUI  FMS/FMS  WSP-KTM
 13 RODIONOV Igor CHOPIN Bastien RUS/FRA MFR/MFR  
 14 CLOHSE Andreas HALLER Andres  BEL/GER  BMB/DMSB  WSP-ZABEL
 15 SANTERMANS Kristof DAIDERS Lauris  BEL/LAT  BMB/LaMSF  WSP-ZABEL
 16 VANWERVEN Gert VANDERPUTTEN Sieb  NED/NED  KNMV/KNMV  WSP-TM
 17 VARIK Kert MILL Maarek  EST/EST  EMF/EMF  AYR-KTM
 19 DIERCKENS Arne ROSTINGT Luc  BEL/FRA  AMF/FFM  WSP-ZABEL
 20 KUNNAS Riku KUNNAS Lari  FIN/FIN  SML/SML  WSP-KTM
 21 VISSCHER Jan VISSCHER Jeroen  NED/NED  DMU/DMU  VMC-ZABEL
 22 FAUSTMANN Marcel FRECH Max  GER/GER  DMSB/FMS  VMC-ZABEL
 23 VANDAELE Jason VAN DEN BOGAART Ben  BEL/NED  FMB/KNMV  WHT-Husqvarna
 24 KEUBEN Mike SNELL Zac  NED/GBR  DMU/ACU  VMC-Husqvarna
 25 WEISS Benjamin SCHNEIDER Patrick  AUT/AUT  AMF/AMF  VMC-ZABEL
 26 BLANK Tobias KLOOZ Michael  GER/GER  DMSB/DMSB  VMC-ZABEL
 28 VEJCHODA Tomas ZATLOUKAL Miroslav  CZE/CZE  ACCR/ACCR  WSP-ZABEL
 29 SANDERS Davy SOENENS Eduard  BEL/BEL  AMF/AMF  WSP-ZABEL
 31 VELDMAN Julian VANDERPUTTEN Jorrit  NED/NED  KNMV/KNMV  WHT-Husqvarna
 33 CUCHE Christophe CUCHE Maxime  SUI/SUI  FMS/FMS  VMC-
 34 BATTAGLIA Kevin FURRER Philipp  SUI/SUI  FMS/FMS  VMC-KTM
 37 JANSSENS Nick JANSSENS Glenn  BEL/BEL  FMB/FMB  VMC-ZABEL
 40 HEINZER Marco BETSCHART Ruedi  SUI/SUI  FMS/FMS  
 41 NORMAK Markus KASESALU Karl-Albert  EST/EST EMF/EMF  
 48 GOEYVAERTS Stan VAN GENNIP Jimmy  BEL/NED  AMF/AMF  WSP-Husqvarna
 49 KEUBEN Justin RIETMAN Dion  NED/NED  KNMV/KNMV  VMC-HOCOB
 51 SENZ Silvio  MAAS Nick  GER/NED  DMSB/AMF  VMC-ZABEL
 54 PETER Adrian LESKOW Patrick  GER/GER  DMSB/DMSB  WSP-ZABEL
 59 REIMANN Joachim REIMANN Philip  GER/GER  DMSB/DMSB  WSP-ZABEL
 71 PROKESCH Marcus SCHMIDT Patrick  GER/GER  DMSB/DMSB  VMC-ZABEL
 72 FODEN Dan GRAHAME Scott  GBR/GBR  ACU/ACU  VMC-ZABEL
 75  DAIDERS Janis STUPELIS Kaspars  LAT/LAT  LaMSF/LaMSF  VMC-ZABEL
 82 BAX Etienne MUSSET Nicolas  NED/FRA  KNMV/FFM  WSP-ZABEL
 91 KINGE George HUMPHREY Ryan  GBR/GBR  ACU/ACU  VMC-ZABEL
 98 KOPS Ijen KUUPERS Noah  NED/NED LaMSF/LaMSF  WSP-Husqvarna
 99 STALMAN  René MEULENBROEK Enricop  NED/NED AMF/AMF WHT-Husqvarna
100 BOUSSY Dylan MANS Jens  BEL/BEL AMF/AMF WSP-Husqvarna
 111  WILLEMSEN Daniel BAX Robbie  NED/NED  KNMV/KNMV  WSP-ZABEL
 117 DEPREZ Steven SERPIETERS Bjorn  BEL/BEL  AMF/AMF  WSP-KAWASAKI
 121 ENGELBRECHT Sebastian NICKE Stefan  GER/GER  DMSB/DMSB  WHT-KTM
 133 STEEGMANS Peter SABBE Dagwin  BEL/BEL  FMB/FMB  WSP-HUSQVARNA
 141 BOUCHER Ludovic LEBRETON Rodolphe   FRA/FRA  FFM/FFM  VMC-ZABEL
 147 HOFFMANN Fabian DORIG Cornelio  SUI/SUI  FMS/FMS  WSP-ZABEL
  303 COOLS Glenn SCHLINNERTZ Andy  BEL/BEL  FMB/FMB  WSP-ZABEL
 336 Op DE BEECK Dave MARTENS Ben  BEL/BEL AMF/AMF  WSP-ZABEL